HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

Dolandırıcı Şahıslar Kara Listesi (Alışveriş Yapmadan Önce Mutlaka Kontrol Edin !)

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
Katılım
7 Mart 2012
Mesajlar
12,808
Reaction score
225
Puanları
63
Bu konu altında sizleri dolandırmaya çalışanları, her türlü sahtekarlık olaylarını bu konuya yazabilir, bir başka arkadaşımızın dolandırılmasını önleyebilirsiniz.Yapacağınız açıklamada mutlaka ne tür bir dolandırıcılık olduğunu,varsa dolandıcı şahıs hakkındaki iletişim bilgilerini yazabilirsiniz.* Mesaj yazarken gerekli üslubu kullanmaya özen gösterelim.Yanlış ve tamamen hayal ürünü olarak yapılan iftiralar, karşı taraftan kanıtı ile yalanlanırsa,şikayet eden üyelik ceza alacaktır.50 bin sefer söyledik havale ile alış-veriş yapmayın diye.Karşınızdaki adam kilimcinin kör oğlu.Nasıl güvenipte binlerce tl para aktarılabiliyor hala anlayabilmiş değilim. Ayrıca ben dolandırıldım şu kadar param gitti diye açılan konular direk kilitlenecektir.Bu sizin sorununuz bizim değil. İlla ki netten alış-veriş yapmak istiyorsanız, yıllardır hizmet veren bir kaç köklü site harici kesinlikle ticaret yapmayın.* İfşa'da bulunurken kesinlikle uymanız gereken kurallar ;1- İkili diyaloglara ait resimlerin kesilmeden, editlenmeden orjinal şekilde kanıt olarak mesaja eklenmesi gerekmektedir. Konuşma resimleri olmayan şikayetler dikkate alınmaz.2- Dolandırılma unsuru olarak kullanılan üyelik / karaktere ait bilgileri (kullanıcı adı, karakter ismi, üzerindeki item / malzemeler, server v.b) tam olarak yazabilirsiniz.3- Telefon numaralarının tamamının ifşa edilmesi yasaktır. Son 2 rakamı sansürleyiniz.

Örn. : 0555 555 55 **4-Facebook iletişimlerinde, karşı tarafın soy isminin tamamının ifşa edilmesi yasaktır. İlk 2 harfini paylaşabilirsiniz. Aynı isim ve soy isim'e sahip onlarca insan bulunmaktadır.

Örn. : Mehmet Ah*****5- T.C. kimlik numarasının tamamının ifşa edilmesi yasaktır. Son 3 numaranın sansürlenmesi gerekir.

Örn. : 11111111***6- Banka hesap bilgi numaralarının tamamının ifşa edilmesi yasaktır. Son 3 numaranın sansürlenmesi gerekir.

Örn. : 111***Yukarıda yazılı kurallara uygun şekilde dolandırıcılığı tamamen kanıtlanan kişinin bilgilerini bölüm yöneticilerimize özel mesaj yoluyla yollayabilirsiniz, gereken işlemler yapılacaktır.Madem her şey yasak, ne diye yazıyoruz ?T.C. kanunlarında kişisel bilgilerin ifşa edilmesi yasaktır. Doğabilecek her türlü sorunlarda, karşı tarafın dava açma hakkı bulunmaktadır.

NOT; Kişiyi ifşa ve afişe edici özel bilgilerin (TC Kimlik Numarası, Telefon Numarası, İsim Soyisim, Adres, Facebook, Twitter, Resim vb.) paylaşılması kesinlikle yasaktır. Foruma normal konu olarak bu içerikte ifşa konuları açarsanız, sorgusuz sualsiz konunuz kaldırılır.

__________________
 
Konular

66,531

Mesajlar

2,062,757

Kullanıcılar

66,711

Son üye

nurmetsan

Üst Alt