DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Easm Xp v4 Türkçe Teklink-2013

• Konbuyu başlatan zac
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 5K
Z Çevrimdışı

zac

Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
325
1
18

Easm Xp v4 Türkçe Tek link 2013

Xp sevenler için

EASM XP 18 MART 2013 V4 ( USB Bellekten format )

Sistem Bilgileri ve Kısa Bilgi : Hem Güncel, Hem Full Katılımsız, Hem Yine V1, V2, V3'de Olduğu gibi ? KATILIMSIZLARINIZI EKLEYEBiLECEĞiNiZ ? Klasör... Görselliği daha artmış ve bu sürümde HERHANGi BiR FLASH diskinizle'de kurulum yapabileceğiniz Yine, tamamiyle kullanıcı dostu Pc'nizi hızlandıracak, Performans Arttırıcı bir XP olduğunu düşünüyorum. Sunumu LÜTFEN sonuna kadar okuyalım , Sonra Ben CD yazdıramadım, haaa öylemi ayarlanıyor keşke bunuda Açıklasaydın ya kardeş gibi, ilk sayfada göremedim ve benzeri sorulara cvp vermiycem şimdiden Haber vereyim. Sizde sistemi indiriyorsunuz kullanıyorsunuz Bir TEŞEKKÜR ET Butonuna basmayı ihmal etmez ve sistemle ilgili yorumlarınızı paylaşmaktan bizi alıkoymazsınız umarım...

ISO Boyutu : 690 MB.

Güncellenen Sistem : " tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-74085 "

Güncelleme Entegre Yöntemi : HFSlip

Güncellik Tarihi : SP3?den bu yana MART 2013'e kadar çıkmış tüm güncellemeleri içerir.

Kurulum Çözünürlüğü : 1024x768 px

Görsel Paket Entegresi : Çeşitli Wallpaperlar, Aero Cursor Ayrıca 4 - 5 renk alternatifli temalarda koyuldu.

Bileşen Silinme İşlemi : Yapıldı, Açıklamalar aşağıda?

Program Entegresi : Yapıldı, liste Sunumda.

Sürücü Entegresi : Sata sürücüleri Text modunda ( DP_MassStorage_wnt5_x86-32_1209 ) Yapıldı.

Katılımsızlık Durumu : FULL katılımsız. Administrator olarak oturum açılır.

DOWNLOAD İNDİR

Easm Xp v4 Türkçe Tek link-2013

(((Alternatif)))

Easm Xp v4 Türkçe Tek link-2013