DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

HOMEKOYİLLARİ ADLI SW YAPILAN USULSÜZCE İŞLER FOTO EKLİ BAKIN

S Çevrimdışı

srcndmrc

Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
28
0
6
32
selamun aleykum arkdaşlar biz Homekoyillari bu sw başladık biz başladıgımız zaman yani 26.04.2023 5 arkadaş girdik ve oynamaya başladık 5 arkadaş da aynı sitede bizden birini hile var die banladı 30 tl gönderdik isim degişti ve ban actı sonra durudk yere arkadaş tbl var die banladı banladıgı arkadaşım yanım da düşünün ego kasıyoruz sonra BAYRAMPAŞA DİE BİR CLAN ORTAYA CIKTI BAKTIM BUNLAR ESLANT TA TROL LERİN ORDA TALOS KESİYOR BEN DEDİM ŞAN SONRA TOWN ATTIN GELDİM BU KEZ ATİLLA KESİYORLAR CAT SS ALDIM ADMİN WATSAP DAN ATTIM NUMARA BU 0533-001-37-08 BENM OYUNDAKİ ADIMI SORDU DEDİM Kİ SAYK0 CAT BENİ DE BANLADI YANİ BU ADAM ŞEREFSİZ SONRA BENİ NEDEN BANLADIN DEDİM SERVER ADINI CIKARAMAZSIN DEDİ BANA HAKARET KÜFÜR ETTİ SONRA ALLAH KİTAP KÜFÜR ETTİ WATSAP DA KONUŞMALAR DURUYOR ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZDEN RİCAM BUNU PAŞLAŞIN GÜNCEL TUTUN İNSANLARIN HAKLARINI YİYOR ŞEREFSİZ EVLADI BAYRAMPAŞA CLAN FUL DESTEK VE AKIN-TR DENİLEN KARAKTER GM DESTEK KARAKTERİDİR 3 WARİOR TEK KESEMEDİK ADAMI SS ALDIK ADMİN ATTIK NORMAL DİYOR :d SİZDEN RİCAM BU KONU GÜNCEL TUTUN İNSANLARIN HAKLARINI YEMESİNE MÜSADE ETMEYİN LÜTFEN ARKADAŞLAR

Ekli dosyalar

S Çevrimdışı

srcndmrc

Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
28
0
6
32
http://www.homekoyillari.com/ selamun aleykum arkdaşlar biz Homekoyillari bu sw başladık biz başladıgımız zaman yani 26.04.2023 5 arkadaş girdik ve oynamaya başladık 5 arkadaş da aynı sitede bizden birini hile var die banladı 30 tl gönderdik isim degişti ve ban actı sonra durudk yere arkadaş tbl var die banladı banladıgı arkadaşım yanım da düşünün ego kasıyoruz sonra BAYRAMPAŞA DİE BİR CLAN ORTAYA CIKTI BAKTIM BUNLAR ESLANT TA TROL LERİN ORDA TALOS KESİYOR BEN DEDİM ŞAN SONRA TOWN ATTIN GELDİM BU KEZ ATİLLA KESİYORLAR CAT SS ALDIM ADMİN WATSAP DAN ATTIM NUMARA BU 0533-001-37-08 BENM OYUNDAKİ ADIMI SORDU DEDİM Kİ SAYK0 CAT BENİ DE BANLADI YANİ BU ADAM ŞEREFSİZ SONRA BENİ NEDEN BANLADIN DEDİM SERVER ADINI CIKARAMAZSIN DEDİ BANA HAKARET KÜFÜR ETTİ SONRA ALLAH KİTAP KÜFÜR ETTİ WATSAP DA KONUŞMALAR DURUYOR ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZDEN RİCAM BUNU PAŞLAŞIN GÜNCEL TUTUN İNSANLARIN HAKLARINI YİYOR ŞEREFSİZ EVLADI BAYRAMPAŞA CLAN FUL DESTEK VE AKIN-TR DENİLEN KARAKTER GM DESTEK KARAKTERİDİR 3 WARİOR TEK KESEMEDİK ADAMI SS ALDIK ADMİN ATTIK NORMAL DİYOR :d SİZDEN RİCAM BU KONU GÜNCEL TUTUN İNSANLARIN HAKLARINI YEMESİNE MÜSADE ETMEYİN LÜTFEN ARKADAŞLAR