DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Metin2 serverinize gelen oyuncuyu oyunda tutma

M Çevrimdışı

muttalip57

Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
69
0
6
27
Metin2 pvp serverler genel olarak bakıldığında açıldığı günden bu yana oldukça yol kat ettiği için son zamanlarda herkezinde bildiği gibi tanıtım siteleri olduğunca fazla ilgi görmeye başlamıştır.Tanıtım siteleri sizlere daha kolay oyuncu çekmeniz için tasarlanmıştır.Server arayan herkez tanıtım sitelerine ihtiyaç duymaktadır.Tabiki tanıtım sitelerinden gelen oyuncuda sizin serverinize girdiğinde serverinizin kalitesine bakıp oyunda duracağı süre zarfında vakit geçirmesi oyuna bağımlılığını sağlar.Pvp serverler genelde oyun yapısı bakımından TR'nin önüne geçmektedir.Hemen hemen herkez pvp server sunucularına yönelmektedir.Pvp serverler genelde ne kadar çok olursa olsun akıldan çıkmayan metin2 emek serverler daha fazla tutmaktadır.Serverinizin emek olup olmaması çok önemli bir faktördür.Emek olduğu zaman serverinizde online sayısı az olabilir ama oyunda durma sayısı metin2 wslik pvp serverler 'e göre daha fazladır.Serverinizin tanıtım sitelerinde metin2 editsiz pvp serverler bölümünde olmasına özen gösteriniz.Metin2 serverler genelde bu şekil yürür wslik serverler fazla tutuluyor diye düşünebilirsiniz.Bunun nedeni serverin çabuk user kazanmasıdır.Aynı zamandada kazanılan user oyunu çabuk bırakır çünki çabuk sıkılır.Serverinizde etkinlikler yapmayada olabildiğince özen gösteriniz.Demek istediğim serverinizin metin2 emek serverler bölümünde olmasına dikkat ediniz.İyi forumlar.