DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

### USKO Pus ### by AVCI

E Çevrimdışı
11 Ocak 2012
12,855
107
48
### USKO Pus ### by AVCI

Arayipta bulamayan arkadaslar vardi paylasayim dedim ,

Paylasim Tamamiyle AVCI'ya aittir.

Alıntıdır.

LİNK 24:12:2013 ' TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR...

Download Link :

RAR ŞİF:
Kod:
ko-fox.com

İçinde inventory gösterimide bulunmaktadır.

Uğraştığım Power Up Store scripti sonunda bitti...

Scriptin USKO Pus undan eksiği yok fazlası var.

Özellikleri sıralayacak olursak :

Script dili PHP dir.

İtem Detayı bölümü var, ve item detayına girdiğinizde item resminin üzerine gelindiğinde oyundaki gibi item info görünmekte

İnventory de kaç adet boş yer var ise okadar item satın almanıza izin verir. Paket itemler dahil. Raptor satıyorsunuz ve yanında 2 parça item daha var. Eğer üzerinizde 3 boş yer yok ise gerekli boş yer sayısını size bildirir.

İtemin adını ve adedini otomatik db den alır.

Favori item listesi bölümü, beğendiğiniz ve sık satın aldığınız itemleri buraya koyabilirsiniz, daha sonra kısa yoldan o itemin özelliklerine ulaşabilirsiniz

Cache sistemi mevcuttur, db sorguları kasar diyosanız itemleri ekledikten sonra cache sistemini aktif edip birkere sorgu yapıp sayfa hazırlandıktan sonra, o sayfayı html olarak kaydeder ve belli bir süreye kadar o dosyadan bilgiler okunur ve hızı farkedersiniz

Paypal ile Knight Cash alma sistemi

SQL Inject söz konusu değildir

Oyundan başka hiçbiryerden giriş yapılamaz

Butonların psd leri mevcuttur ve usko yazı tipindedir

Paket İtem özelliği, yani bir itemin yanında hediye olarak yada ücrete dahil bi şekilde 5 adet paket item koyabilirsiniz. Diyelim ki Raptor satıyosunuz, yanındada 2 parça shell vereceksiniz. Bunun için fazla bir uğraşa gerek yok...

Nation Transfer gibi itemler de komut çalıştırma olayı. Nation Transfer itemini satın alan kişi için bir procedure çalıştırtabilirsiniz. Islemler.php den komutu ayarlamak ve db de o iteme ait Komut sütununa işlemin ismini girmeniz yeterli olacak.

Hit Item sistemi, itemlerin alınma sayısına göre sağ tarafta en popüler 3 item listelenir

Ana sayfada 3 tane item gösterebilirsiniz

Hangi oyuncu hangi itemi almış, ne zaman almış log tutuyor. Paypal ödemeleri loglanıyor.

PUS ICIN PREMIUM VERME PROSEDÜRÜ

http://ko-fox.com/web-dosyasi-paylasimlari/12147-paylasim-avci-pus-icin-premium-verme-proseduru.html

Kuramayan ve hata alanlar bu konuya göz atın :

http://ko-fox.com/cozulen-konular/13773-oyun-ici-pus-yardim.html

Reactions: kumandapili
Vakana Çevrimdışı

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,806
365
83
bu versiyonunu ben düsürmüstüm piyasaya eger resimler paylasılan dosyaya ait ise,

en son üzerinde oynanmış haliydi tabloları ilk paylasılan pus ile uyumsuzdu bilginize :)

Vakana Çevrimdışı

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,806
365
83
tcko database ile birlikte vermistim icerisinden almıs olabilirler tabi resimler ona aitse kesin :D