DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Uygulamaları Lisanslama ve Lisans Çektirme

D Çevrimdışı

drjonhoeber

Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
103
0
16
36
Cevap: Uygulamaları Lisanslama ve Lisans Çektirme

Teşekkür ederimsa

Merhaba değerli Ko-Fox Ailesi, bir süredir Firewall üzerinde çalıştığım için belli bir lisanslama sistemi kafamda mevcuttu aradım taradım öyle yaptım böyle yaptım derken biraz yol kat ettim en sağlıklı yolun net üzerinden lisans çektirme olduğuna karar verdim. Firewall'ın bir üst sürümünde bu sistemi bende kullanacağım ve şimdi programlarınıza lisans eklemeniz için gerekenleri yazıyorum.

Host Adresi (Free Hostlar da olabilir bu size kalmış ben bytehost kullanıyorum.Veritabanınıda öyle)

Veri tabanı

Asp Sayfası

Program ve Kodlar

Klavye, CTRL+C ve CTRL+V Tuş takımı

2 Adet Sigara

2 Bardak Çay isteğe bağlı şeker :)

Adım Adım Uygulayınca lisans işlemimiz bitecektir.

1.Adım Uygulamanın lisans kontrolü yapabilmesi için gerekli host adresimizde lisans adlı bir klasör açıyoruz.

2.Adım Veritabanı olusturmak ve iki ayrı bölüm hazırlamak.

***Hidden content cannot be quoted.***

3- Asp Sayfası : Programın lisans kontrolü yapmak için lazım olan aşağıdaki kodları kontrol.asp adına bi sayfaya kaydedelim..

Yukarıda ki kodları kontrol.asp ile kaydettikten sonra bunuda lisans klasörüne kaydediyoruz taşıyoruz.

Son adımda projemize geliyoruz 2 textbox 1 command button 1 inet (Microsoft Internet Transfer Control) ekliyoruz..(CTRL+T ye basmamız gerekiyor bildiğiniz üzere inet eklemek icin )

Ve bu kodları ekliyoruz Lisans işlemimiz bitmiştir..

M Çevrimdışı

mshvsf

Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
261
1
16
39
Cevap: Uygulamaları Lisanslama ve Lisans Çektirme

kardeşim eline sağlık

K Çevrimdışı