DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Fake Siteler Hakkında. Arkadaşlarınızı uyarın canınız yanmasın.

Vakana Çevrimdışı

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,806
365
83
Banım kalktığına göre konuyu artık açabilirim.

Geçenlerde duymuştum fakat bugün karşılaşınca sizlerle paylaşmak istedim. Malum insanoğlu dikkatsizdir. Dalgın bir anınıza denk gelir tıklarsınız neme lazım. Face den reklam linki çıkıyor.. tıkladıgınızda ise once foruma ordan login ekranına yonlendiriliyorsunuz.. Bu haram nedir bilmez hırsızlar böyle bir düzen kurmuş.. bilmeyen arkadaşlarınızı da siz uyarın..

----------------------------

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen F1R3BaLL

arkadaşlar paylaşımlar ve bilgilendirme için herkeze çok teşekkür ederiz. şahane bir konu ve çok yararlı. elimden geldiğince katlı sağlıyorum. sizlerinde desteklerini beklerim. ayrıca destekler olmaksızın herkezin girip okumasınıda şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaşlar forum tr de bazı Hacker kişiler var. üye olarak kayıt yapıyorlar ve telefon numaranızı yazdığınız anda telefonunuza durmadan garip mesajlar atıyorlar. örneğin;

1- Turkacenter isimli bir numara hiç alakam olmamasına ragmen bana durmadan mesaj atıyor. ve portakal fiyatı peynir indirimi gibi market reklamı yapıyor. ben hepsini siliyorm ve ondan gelen mesajları engelledim.

2- NTTGame adlı 6884263 numaralı bir kuruluş ise durmadan 2 günde bir asılsız olan mesajlar atmakta. mesela ; "karakter kodunuz ;XXXX hemen portal.nttgametr.com adresimizden karakter konunuz ile karakterinizi onaylamassanız karakteriniz banlanacaktır!" Dogru Site nttgame.com dur sakın ama sakın başla sitelere girmeyin.

3- NTTgame.com isimli 6884263266 numaralı bir hacker kuruluş da aynı şekilde asılsız mesajlar atmaktadır. Örneğin ; "NttGame -Karakterinizin mail adresi[email protected] olarak değiştirilecektir. hemen portal.nttgameworld.com adresine girip iptal etmezseniz değişecektir."

5- OTP olsun dışında NTT game size mesaj atmaz. atarsa sadece OTP değişiliği için kod :xxxx dir diye atar. o konu siteye girmeniz gerekir. size site linki vermez. ve OTP kodlarının geldiği numara 6884263206 dır. Doğru site sadece nttgame.com dur. Siteye girmek için daha önce açtığım konudaki gibi launcher a giriniz. ardından resme veya homepage e tıklayınız. o sizi doğru siteye yönlendirecektir.

nttgame.com.tr

nttggame

nttgames

nttgametr

nttgamers

nttgameworld

gibi siteler çok aldatıcı şekilde hazırlanmıs hack siteleridir. bunlara girmeniz halinde bilgisayarınıza erişim sağlayabilecekleri vürüsler bilgisiayarınıza girer. korumalı bir bilgisayar sahibi iseniz dahi site orjinal siteye çok benzemektedir. yalnışlıkla ID şifre girdiğiniz anda karakterinizin bütün bilgileri onların eline gececektir. DİKKATLİ OLUN!!

Gerekli Screen Shotları Resim olarak atıyorum. Herkeze iyi forumlar.

Bu resimlerin hepsi Hacker Sitelere aittir SAKIN GİRMEYİN!