DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

LoL Skin Kullanımı

I Çevrimdışı

ismetkaracats

Yeni Cüce
23 Ocak 2018
6
0
1
League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir?

League Of Legends severler için bir nevi LoL kostüm hilesi diyebiliriz.
Satın almak istediğiniz kostümleri deneyip, bu program sayesinde “Kötümü / İyimi” sorusuna cevap bulabilirsiniz.
Özel oyun oluşturabilir ve istediğiniz tüm League Of Legends herolarının kostümlerini deneyebilirsiniz.
Benim tavsiyem oyunda herhangi bir heroya skin alacak iseniz ve hangi skini alacağınız da kararsız ve düşünceliyseniz, işte bu programı o zaman kullanabilirsiniz.

Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?

Lol Skin Filipinler’de bir kaç yazılımcının piyasaya sürdüğü bir uygulamadır.

Adı ise “Mod Skin LOL Pro” dur ve LoL Skin son sürüm ”8.1.4 ” dir.

Güncel olan ve dünyada bir çok LoL severin kullandığı bir arayüzdür.

Bütün güncel şampiyonların kostümleri ile renk paketlerine kadar hepsi vardır.

Lol Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

Lol Skin programını League Of Legends‘de oyun içinde kullanabilmek için, öncelikle oyunu sonra programı açmalısınız.
Program açıldıktan sonra oyunda seçtiğiniz şampiyonun kostümünü aktif hale getirebilirsiniz.
Program için sonuç olarak istediğiniz şampiyonun istediğiniz kostümünü hiç bir para vermeden deneyebilirsiniz.
Bu uygulama sayesinde “Lol Skin” satın alma derdine son diyebiliriz!
Sonra ise Beğendiğiniz kostümleri satın alabilirsiniz.

LoL Skin Programı Nasıl Kurulur?

Lol skin uygulamasını indirdikten sonra winnar dosyasındakileri bir klasöre çıkartabilirsiniz ve Program 2,77 mb olduğu için kuruluma ihtiyaç duymuyor direk açılıyor.

Lol Skin Hilesi Ban Sebebimi dir? Sizce Kullanmalımıyız ?

Lol Skin ban sebebimi sorusu oyuncuların kafasını fazlaca karıştırıyor gibi, hemen kendimce bir açıklama yapayım.
Riot 3. parti yazılımları “hile” olarak adlandırıyor.
Demek istediğim programı kullanırken sizi farkederlerse, verdiğiniz onca emek boşa gidebilir.
Riot bu konularda hiç acımadan perma ban atabiliyor! (Bilenler bilir / Yedek hesapla kullanın bence)
Bu uygulama ile sakın Ranked veya Normal Maç atmaya vb. çalışmayın.

Anlatım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=OgixFPW2hDY