DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Low & Middle & High Upgrade System

• Konbuyu başlatan JuJu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 39
  • Görüntüleme : 12K
J Çevrimdışı

JuJu

Yeni Cüce
29 Temmuz 2013
23
3
3
31
Herkesin sorduğu , konuştuğu low & middle & high upgrade sistemi hakkında 1-2 bilgilendirme de bulunmak istiyorum. Çoğu kişi soruyor bunu nasıl yapıcaz yada nasıl yapıyorlar ? İlk sorulduğunda 1-2 mantık yürütmüştüm ve soran kişilere bu mantığı anlattım söyle böyle diye uzun uzun dil döktüm. Ama onlar sistemi çok istedikleri halde söylediklerimi denemek zahmetinde bile bulunmadılar. Benim zamanım yoktu staj başlamıştı bakamıyordum sadece mantığını anlattıydım ve bugün denedim oldu. Sadece 1 item üzerinde deneme yaptım ben size sadece mantığını anlatıcam gerisini siz yaparsınız.

Bunu yaptığını sattığını söyleyenler var alım satıma konu açmışlar felan. Tamam yaptım diyorsundur ben ona bişey demiyorum ama TBL ile yapılıyor patchlerini vericem sattığım kişiye demeleri hiç hoş olmamış. TBL ile alakası yoktur. Öyle diyen kişilerin elinde sistem olsa bile sizi dolandırmaya çalışıyolar bunlar kanmayınız. Yine vurguluyorum " TBL İLE ALAKASI YOK.!".

Yapılışına Gelelim.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Şimdi ben sadece deneyerek bu kadar bulabildim , bu paylaşımı sizlere yararlı olsun diye yapıyorum. Atıp tutan olabilir bune böyle felan diye ben sadece mantığımı anlattım. Eğer daha iyisini biliyorsanız lütfen sizde anlatın artistlik yapmaya çalışmayın.

Anlayışınız için teşekkürler.

Anlatım tamamen bana aittir.

NOT : FOTOLAR 1299 ' a Aittir.

OzkanOzdemıre tesekkurler

Vakana Çevrimdışı

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,806
365
83
Cevap: Low & Middle & High Upgrade System

Tesekürler

J Çevrimdışı

Jackson

Yeni Cüce
16 Eylül 2012
1,065
9
0
43

Zor bişey değil bence herkez kolaylıkla yapabilir anlatım için teşekkürler...

K Çevrimdışı

K0rkuncTR

Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
202
0
16
36

bu ne şimdi sen sadece aktiv etmişssin

R Çevrimdışı

Red01