HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

Metin2 Pvp Serverler - Pvp Serverler Tanıtımı 2022 - 2023

Katılım
10 Nisan 2013
Mesajlar
19,808
Reaction score
135
Puanları
63
Yaş
30
Web sitesi
www.ko-fox.com
Metin2 Pvp Serverler
2021 ve 2022 yılında yeni açılacak Metin2 serverlar arasında Turkmmo kullanıcıları en çok editli, editsiz, kraliyetli, betalı, wslik, emek, orta emek, tr tipi, saltanat tipi serverları incelemektedir. Bunlara ek olarak 1-99 , 1-105, 55-250, 65-250 metin2 serverlar ise en çok tercih edilen pvplerin başında gelmektedir.Uzun süredir açık metin2 serverlardan bazıları ise Elym2, Markmt2, Youmt2, Mersis2, Milasmt2, Tibetmt2, Karaymt2, Hisarmt2, Hiramt2, Ritamt2, Kafalarmt2, Samay2, Rinamt2, Rohan2, Karaymt2 gibi pvp serverlar olarak listenelebilir. M2 Serverlara Kayıt Ol ve İndir işlemlerini Turkmmo üzerindeki server tanıtımı konularına giderek yapabilirsiniz. Güvenilir ve kapanmayan serverlara, geçmiş konulardaki yorumları okuyarak ulaşabilirsiniz. Pek çok metin2 serverda düzenli bir event takvimi bulunmaktadır. Bu etkinlikler pvpler için vazgeçilmez özelliklerden biridir. En büyük metin2 loncaları ise büyük turnuva ödülü koyulan metin2 pvpleri tercih etmektedirler. Açılacak yeni metin2 pvp serverlar listesine ise forumumuzun anasayfasına giderek ulaşabilir, hangi tarihte açılacağı ve detaylı tanıtımı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Metin2 pvp serverlar kategorimizde server tanıtımı yapmak ücretsizdir.

Metin2 Pvp Serverlara Nasıl Oyuncu Çekilir ?

Metin2 serverınıza daha fazla oyuncu gelmesini istiyorsanız öncelikle açacağınız oyunun ilgi çekici olması, oyun özelliklerinizi oynamak isteyen hatırı sayılır bir metin2 oyuncu kitlesi potansiyeli gereklidir. Siz metin2 serverınızın ne kadar iyi olduğunu düşünseniz bile önemli olan belirlediğiniz server özelliklerini oynamak isteyen potansiyel oyuncu sayısıdır.
Server Tanıtımlarına Ne Zaman Başlamalıyım ?
Pvp serverınızın reklamlarına başlamadan önce mutlaka serverınızın internet sitesini ve tanıtım sayfasını detaylı olarak hazırlamış olmanız gerekmektedir. Reklamlarınızda kullanıcıların genelinin ilk bakacağı şey serverınıza ait tanıtım sayfasıdır.

Metin2 Pvp Serverler 2022 - Hangi Serverı Oynamalıyım ?

Yeni açılacak metin2 pvp serverler arasından hangisine başlamanız gerektiğine karar veremiyorsanız, öncelikle serverın tanıtım sayfasından özelliklerini dikkatle incelemelisiniz. Kimi oyuncular emek server oynamaktan hoşlanırken, kimileri de wslik pvp serverlar arasından seçim yapmaktadır. Dolayısıyla öncelikle hoşlandığınız server türüne karar vermeniz gerekmektedir. Bir sonraki aşama ise global bir pvpde mi yoksa dönemlik bir serverda mı oynamak istediğinizdir. Hatta pek çok m2 server oyuncusu için daha detaylı kriterler vardır. Simyalı, wslik, editli, emek, lycanlı, şeklinde bu kriterler çoğaltılabilir. Elbette her oyuncu online sayısı yüksek bir oyunda oynamak ister. Bu yüzden oynamayı düşündüğünüz oyunun geçmişte açtığı serverları araştırarak seçiminizi daha kolay hale getirebilirsiniz.
 
Konular

66,531

Mesajlar

2,062,757

Kullanıcılar

66,711

Son üye

nurmetsan

Üst Alt