HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

USKO&PVP Yapay Zeka Tam Otomatik Assassin Macro[SG-BOT]

seroquel77

Yeni Cüce
Katılım
9 Mart 2020
Mesajlar
10
Reaction score
0
Puanları
1
Yaş
27
smacrogiris.png

smacrogenel.png

skillbartespit.png

skillbartespit2.png

skillbartespit3.png

smacroskillbar.png

smacroinventory.png

smacrorogue.png

smacroattack.png

smacrobuff.png

sgbot2.png

sgbot4.png


S Macro Bot (Knight Online)


S-Macro 19xx+ skin ile çalışan yeni nesil usko&steamko ve pvp serverlar için yapılmış bir yapay zeka macro bot programıdır.Macro mantığıyla çalışan bot arayüz verilerini toplayarak istediğiniz işlemi yapmaktadır.Hiçbir şekilde oyun verilerini kullanmayan bot oyunun arayüzünü(erişimine izin verilen görsel oyun ekranı) kullanır ve koxp&hack değildir.Macro sınıfına giren yapay zeka S-Macro oyun içinde el ile legal bir şekilde yapabileceğiniz işlemleri tek tuşla yapabilen ve karakterinizi ister farmda ister pk &vs'de oynamanızı kolaylaştıran bir yazılımdır.


KULLANMADAN ÖNCE YAPILMASI VE BİLİNMESİ GEREKENLER:


S Macro'nun çalışması için NetFramework 4.8 veya üzeri bir versiyonun ve Microsoft C++ Runtime Library paketlerinin(S Macro Helper'dan kurabilirsiniz), AutoItx3.DLL dosyasının(S Macro Helper'dan ve S Macro içerisinden kurabilirsiniz) bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.Bu dosyaları S Macro Helper ile rahatça bilgisiyarınıza kurabilirsiniz ve sorunsuz botu kullanmaya başlayabilirisiniz.

S Macro tarafında botun doğru ve düzgün çalışması için oyunun 'Tam Ekran' modunda çalışması, Skill bar ve inventory tarama işlemini düzgün yapmanız ve gerektiğinde güncellemeniz durumunda S Macro sorunsuz olarak çalışacaktır.

S Macro Özellikleri ve ekstralar :


1)Kullanıcı Sistemi

2)Kullanıcı Odaklı Güvenlik Sistemi

3)Dinamik Bağlantı ve Bot Ayarları

4)Ayar Kayıt Etme ve Geri Yükleme

5)Görseller ile Basit Bilgi Girişi

6)Kısayollar ile Desteklenmiş Rahat Kullanım

7)İşlem Mesaj Çıkış Panosu ile Kolay Bilgi Erişimi

8)Hedef Alanı Sadece Knight Online Uygulamasıdır

9)Gelişmiş Opsiyonel Ayarlar

10)Otomatik Tanımlama SistemleriKısayol Tuşları :


Başlat-Durdur : (*) Yıldız&Çarpı tuşu ile başlar ve durur.

Duraklat : (Space) Boşluk tuşu basılıyken bot çalışıyorsa bot duraklar boşluk tuşunu bıraktığınızda devam eder.


S Macro ile neler yapılabilir ?


1)Oto Pot


Karakterinize otomatik olarak pot bastılarabileceğiniz bu özellikte yüzde ayarının yanında birçok opsiyon vardır.Sadece otomatik hp veya sadece mp bastırabileceğiniz bu özellikte bütün F barlarda potların aynı slotlarda olduğundan emin olunuz yoksa hatalı çalışacaktır.

Pot Öncelik : Bu ayar iki potunda aktif olduğu durumlarda eğer karakterin aynı anda hem hp hem mp pot kullanması gerekiyorsa tercih ediceği pot kısmını belli eder.

Pot Slot Ayarı : Bu ayarda can ve mana potu kullanırken F Bar'lar arasında geçiş yaptırıp yaptırmayacağınızı bellirtirsiniz.Bizim önerdiğimiz seçenek bütün F Bar'larda aynı slotlara potları ekleyip sadece slot kullanılmasıdır.
Pot Ayarları : Bu ayar hp veya mp potunuzu can ve mana değeriniz % kaça indiğinde basması gerektiğini girdiğiniz ve aktif&pasif etme bölümdür.

2)Oto Hedef(Oto Z)

Bu özellik eğer hedefinizde bir düşman yoksa otomatik olarak en yakındaki düşmanı seçer.Birçok özelliğin çalışması için açılması gereklidir.

Hedef x saniye ölmez ise hedef değiştirmenize ve karakterin beklemesini engeller.


3)Hedef Seçimi

Bu bölümde isterseniz bütün hedeflere saldırabilir yada belirli moblara atak yapabilirsiniz.Usko ve steamko için usko&steamko seçeneğini aktif ediniz.Mobu seçtikten sonra 'Değiştir' butonuna basarak mobu tanımlayabilirsiniz.(Mob seçerken botun mob can barını kapatmadığına emin olunuz.)3 farklı moba kadar destekler.


4)Oto Repair

Silah patladığında seçiminize göre magic hammer basar veya silah değişimi yapar.Yedek slot kullanımı için yedek silahınızın slotunu girerken slot numarasını sol üstten baştan başlayarak sayınız ve giriniz.


5)Oto Transformation

Belirlediğiniz level ve moba otomatik olarak dönüşür.Ts süresini sıfırlama ve ertelemeyi butonlar yardımıyla yapabilirsiniz.

6)Oto Buff

Bu bölümde karakterinizde açık olan tüm buff skillerini sırasıyla ister farm sırasında ister pk sırasında kullandırabilirsiniz.

7)Oto Debuff

Priestlerde açık olan debuff skillerinizi yeni mob seçtiğinizde moba sırasıyla atabilmenizi sağlar.

8)Skill Bar

Skillerinizi otomatik olarak taratmak için ve bota aktarmak,tarattığınız skilleri kontrol edebileceğiniz bölümdür.


9)Minor Healing


Kolay Minor : Bu bölümde minor skillinizi kolay olarak kullanmanızı sağlayan ayarlar bulunmaktadır.

Botu başlatınca sürekli minor yap : Botu başlattığınızda can değeri farketmeksizin sürekli minor tuşuna basar.Bot aktifken minoru (+) tuşu ile duraklatıp devam ettirebilirsiniz.

Mouse sağ tuşa basılı tutunca minor yap : Belirlediğiniz minor tuşuna mouse sağ tuşunu basılı tuttuğunuzda seri bir şekilde basar.Pk ve Vs'de rahatça kullanabilirsiniz.

Oto Minor : Canınız belirlediğiniz seviyenin altına düştüğünde otomatik olarak minor basmaya başlar ve belirlediğiniz seviyeyi geçtiğinde durur.Ayrıca belirlediğiniz mana değerinin altına düştüğünde minor'ü durdurabilirsiniz.


10)Kullanmak İçin Tek Tuş

Bu bölümde karakterinizde olan skilleri ve E tuşu ile slaytı tek tuşla kolayca yapabileceksiniz.F ve Q tuşuna kısa süreli basılı tuttuğunuzda seçtiğiniz skilli otomatik olarak kullanır ve kaldığınız F bara geri döner.


11)Oto Duration

Bu bölümde sürahi basılabilecek skillere otomatik olarak duration basabilirsiniz.Bu özelliği doğru kullanabilmek için lütfen Select Bar butonuna bastıktan sonra oyuna geçip koşma skilli basarak aktif skill barınızı gözükür hale getirin(aktif skill barınızda sadece 1 skill bulunmasına dikkat ediniz) ve skill bitmeden aktif barda koşma skill resminin ortasına gelip klavyeden 'G' tuşuna basınız.Bota geri döndüğünüzde koordinat başarıyla alındı yazıyor ise işlem tamamlanmıştır.Bu noktadan sonra lütfen barınızın yerini değiştirmeyiniz,değiştirirseniz tekrar koordinat alınız.Aksi taktirde özellik çalışmayacaktır.


12)Oto Cure

Bu bölümde karakter debuff yediğinde otomatik olarak cure atabilirsiniz.Ekstra ayarları açtığınızda otomatik cure kullanırken can potu ve slayt kullanabilirsiniz.


13)Oto Critical Atak

Bu modda sürekli atılan atak skillerinin haricinde olan yüzde 10,yüzde 5,eskrima,blinding,75 gibi skilleri critical ile birlikte bastırabileceğiniz ve bastırırken ister istediğiniz roundda isterseniz elle bastığınızda ayarladığınız skill sıralamasına göre normal bir playerin atamayacağı kadar seri ve kusursuz olarak comboyu yapar.Auto duration özelliğini aktif ettiyseniz criticale otomatik durationda basar.Sonrasında normal atak aktif ise oradan comboya devam eder.


14)Inventory

Envanterinizi otomatik olarak tarattırmanıza ve bota aktarmak,malzeme durumuna göre bot durdurma&town atma gibi özellikleri aktifleştirebileceğiniz bölümdür.

15)Oto 3-5 Combo(Archery)

Okçular için özel olan bu bölümde mob dibinize girdiğinde otomatik olarak 3-5 ok combo yapmaya başlar.

16)Oto 72 Staff Combo(Mage)

Mageler için özel olan bu bölümde mob dibinize girdiğinde otomatik olarak staff combo yapmaya başlar.

17)Can&Mana - Bağlantı Durumu(Üst Sekme)

Bu bölümde aktif ve hedef pot değerlerini ve bağlantı durumlarını gözlemleyebilirsiniz.


S-Macro zamanla kendini dahada geliştirebilir veya kendini optimize edebilir.Bu özellikler şuan aktif olan özelliklerdir ve sorunsuz olarak çalıştırmaktadır.Zaman içinde tarafımıza ulaştırılan isterler ve olursa sorunlar hemen güncelleme olarak yapılacaktır ve hizmete sunulacaktır.Usko-Steamko ve pvp serverlarda çalışan S-Macro oyun yönetimlerinin macroya yaklaşımı ile zaman içinde üçüncü parti yazılım olarak algılanabilir.Yinede S-Macro oyun anti hile sistemlerine yakalanmamak üzerine tasarlanmıştır.S Macro Download : https://dosya.co/43n9c2xp31r0/S_Macro.rar.html

S Macro Hata Giderici Download : https://dosya.co/eiips4p06oc4/S_Macro_Helper.rar.htmlS Macro Deneme Sürümü Kullanıcı BilgileriKullanıcı Adı : beta

Şifre : 123456
smacrogenel.png
 
Son düzenleme:
Konular

66,531

Mesajlar

2,062,757

Kullanıcılar

66,711

Son üye

nurmetsan

Üst Alt